OBRÓBKI BLACHARSKIE, ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Usługi dekarskie – Warszawa

Obróbki blacharskie

Wiemy, że znalezienie profesjonalnego dekarza, z wieloletnim doświadczeniem, nie jest najłatwiejszym zadaniem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi dekarskie stały na najwyższym poziomie. Ma na to wpływ zarówno nasze wieloletnie doświadczenie, jak i liczba wykonanych przez nas zleceń.

W branży związanej z usługami dekarskimi działamy już od wielu lat. Odpowiadamy przy tym między innymi za obróbki blacharskie, które wykonują nasi specjaliści. Ci z kolei stale podnoszą swoje kwalifikacje, żeby wciąż być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami oraz informacjami odnośnie najlepszej jakości produktów.

Montaż przepustów oraz kominków wentylacyjnych

Nasza naprawdę szeroka oferta związana z usługami dekarskimi to również montaż przepustów oraz montaż kominków wentylacyjnych. Działamy przy tym zarówno na terenie Warszawy, jak i innych miast – w województwie mazowieckim oraz innych regionach Polski. Wystarczy się z nami skontaktować, by ustalić zakres działań i miejsce wykonania obowiązków.

Odśnieżanie dachów

Swoje usługi dekarskie świadczymy przez cały rok – łącznie z obróbkami blacharskimi czy montażem kominków. Ale zimą, jak mogą się Państwo domyślić, poszerzamy swój zakres działań i odpowiadamy za odśnieżanie dachów. Wykonujemy przez użyciu wysięgnika bądź innych, w pełni profesjonalnych sprzętów.

Zapraszamy do kontaktu!

– wykonanie obróbek blacharskich

– montaż przepustów oraz kominków wentylacyjnych

– odśnieżanie dachów