Pokrycia termozgrzewalne – Warszawa

Świadczone przez nas usługi dekarskie to w pełni profesjonalne świadczenia, które wykonują w pełni przeszkoleni, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje specjaliści. Wśród wykonywanych przez nich prac znajdziecie Państwo między innymi wspominane już powyżej pokrycia termozgrzewalne dachów o lekkich konstrukcjach blaszanych, wraz z ociepleniem.

Gdzie wykonujemy takie prace? Nasz główny obszar działalności to przede wszystkim Warszawa, czyli miejsce gdzie mamy siedzibę. Jednak jeśli tylko klient będzie nas potrzebował w zupełnie innym województwie, to jesteśmy w stanie do niego dojechać. Wystarczy skontaktować się z nami, a my ustalimy dogodny dla Państwa i dla nas termin.

Świadcząc nasze usługi dekarskie, takie jak pokrycia termozgrzewalne, wykorzystujemy wełnę mineralną oraz papę podkładową. Mocujemy ją mechanicznie do blachy trapezowej przy pomocy kołków teleskopowych. Do tego dochodzi również papa wierzchniego krycia zgrzewana do papy podkładowej – wszystko wykonane w pełni profesjonalnie, z dbaniem o detale oraz pełną satysfakcję klienta.

Pokrycia termozgrzewalne stropodachów betonowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pokrycia termozgrzewalne stropodachów betonowych, o niskim nachyleniu. Najczęściej jest to to rozwiązanie wykorzystywane w blokach mieszkalnych bądź magazynach.

Co ważne, nasi specjaliści od usług dekarskich, przy tego rodzaju pokryciach dachowych stosują papę o grubości 5,2 mm modyfikowaną na poliestrze. Gwarantuje to w pełni profesjonalne pokrycie termozgrzewalne, które służyć będzie Państwu przez wiele długich lat.

Pokrycia termozgrzewalne garaży i wiele innych

Jeśli szukacie Państwo firmy, dla której usługi dekarskie muszą stać na najwyższym poziomie, ale mogą być świadczone w prawdziwie konkurencyjnych cenach, to świetnie trafiliście. U nas znajdziecie również możliwość pokrycia termozgrzewalnego garaży, patio, dachów zielonych czy też dachów odwróconych.

Przy tego rodzaju pokryciach konieczne jest ułożenie dwóch warstw papy podkładowej oraz wierzchniego krycia. Wydawać mogłoby się, iż to informacja nieistotna dla naszych klientów, ale warto byście Państwo wiedzieli, że za wykupione przez Was usługi dekarskie, odpowiadają prawdziwi fachowcy z szeroką wiedzą.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.